Dnešní hurá akce, kdy Josef Rychtář (55) má v plánu převézt Džambuli (47) do jiné nemocnice z psychiatrie v Bohnicích, má možná jiný důvod, než to, že Iveta do telefonu blekotala něco o povinnosti podepsat podivné papíry, na kterých stojí, že je tam nedobrovolně.

Její údajný únosce Zdeněk Macura (39), jenž Ivetu odvezl z uhříněveské vily zcela pomočenou a mimo sebe, totiž zase poslal všem redakcím svou slohovku, která by se ani nevešla na roli toaletního papíru, že Iveta prchala před domácím násilím a tak dále, už jsem to slyšeli mockrát. Zajímavé ale je, že lžihrabě Rigoletto Mascarpone (37) nedávno pozval Macuru na špagety a tam spolu ukuli nějaké pikle, jelikož Domenico si pak na svůj profil napsal, že si dává trochu oraz, ale čeká na nápady od lidí na Facebooku, jak dále naložit s Ivetkou.

A když se tihle dva spojí, ani rotvajler a bijec bizonů Rychtář si není jist. Nejspíš i proto odváží Ivetu z Bohnic a samozřejmě zatím nechce říct kam, aby se „únos“ zase neopakoval. Odlákat Ivetu je totiž strašně jednoduché. Stačí jí jen před očima táhnout na provázku chlast.