Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Macura poslal eXtra.cz další fotografii Bartošové: Podívejte se, jak s tělem zpěvačky hýbe a manipuluje!

Zdroj: Zdeněk Macura

Jakmile jsme vám jako první ukázali aktuální fotografii Ivety Bartošové (47), kterou její samozvaný zachránce Zdeněk Macura (39) zveřejnil na svém Facebooku, začaly na povrch vyplouvat děsivé teze o tom, jestli je zpěvačka stále mezi živými.

Tělo ležící ve strnulé poloze na jakési pláži rozhodně nevykazovalo známky rekreujícího se člověka. Obrácené, očividně narychlo oblečené plavky důvěryhodnosti už vůbec nepřidávaly, takže potom, co jsme od Macury obdrželi další dva snímky jsme se rozhodli je zanalyzovat.

Na druhé a třetí fotografii, kterou naše redakce obdržela, Iveta pravděpodobně sedí ve voze, kterým ji Macura odvezl daleko od „zlého“ Rychtáře (55), který jí jen zakazoval pít. Přestože není úplně jasné, v jakém časovém rozpětí snímky vznikly, je na nich jasně znát, že zpěvačce fungovala mimika a dokonce mohla hýbat pravou rukou.

Kauzu Bartošová nadále sledujeme!

Související články

Další články