Český paletový král Zdeněk Macura má opět další šťavnatý důvod k mediální exhibici před soudy. Vadí mu totiž, že při poslední soudní intervenci s jeho sokem v lásce – Josefem Rychtářem (55), známým bijcem a manželem Ivety Bartošové (48), nazval Rychtář jeho týranou blondýnu Vlaďku štětkou. „A tu jsi splašil kde, někde na E55?“ zavolal manžel Ivety Bartošové přes chodbu na našeho neoficiálního krá­le.

To samozřejmě rozlítilo jak Macuru, tak dříve týranou blondýnu Vlaďku Šulekovou, která se proslavila rozhovorem, kde říká, že když ji bývalý manžel mlátil, tak na ni ječel, že „vidí v její p**i oko své mrtvé matky“. Smeč v podobě trestního oznámení na sebe tak nenechal dlouho čekat: „Nezbylo než podat další trestní oznámení na již dobře známé individuum J. R., a to za zcela nepochopitelné a bezdůvodné urážky na adresu mé přítelkyně Vlaďky, špinící její počestnost. Dávám tak příklad i ostatním, jestli podobné psychopaty máte ve svém okolí, je potřeba jít proti nim tvrdě!“ oznámil nesmlouvavý vládce Europalet I. na svém Facebooku.

Bývalý únosce alkoholem omámené Ivetky do Itálie však nezapomněl zmínit ani svou dřívější múzu: „Tento případ snad už jasně ukazuje, že se tu nejedná o nějaký o boj o Bartošovou, ale o střet mezi dobrem a zlem, pravdou a lží, láskou a nenávisti, zdravým rozumem a psychopatickým chováním.“ To by měl ale šéfredaktor konkurenčního média Erik Tabery z tohoto naondulovaného pravdoláskaře ve šviháckém bílém obleku radost!