Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Má prsa číslo deset a tělo krev a mlíko. Přesto se z ní stala modelka! Škoda že Halině není o třicet méně!

Má prsa číslo deset a tělo krev a mlíko. Přesto se z ní stala modelka! Škoda že Halině není o třicet méně!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Sophia Adams (21) byla donedávna obyčejnou dívkou, pracující u policie, která musela poslouchat narážky na svá velká prsa a nadváhu. Tomu je ale konec.

Pokud jste příznivci vychrtlých modelek, z nové tváře jedné z aktuálních britských kampaní nejmenované značky spodního prádla nadšení asi nebudete.

Sophia totiž není žádná třasořitka, ale holka krev a mlíko. Přesto i odpůrci jejího těla uznávají, že v obličeji je dívka opravdu nádherná a i to je možná jeden z důvodů, proč získala první místo v soutěži Star in Bra (Hvězda v podprsence).

Soutěže se účastnily tisíce žen z celého světa a my jsme vám před nedávnem představili finálovou desítku. Vítězkou je právě Sophia, která si odnesla titul Perfect body (Perfektní tělo) a stane se tváří kampaně spodního prádla pro plnoštíhlé ženy

„Nikdy jsem nebyla štíhlá a už od puberty mě označovali za velrybu a slýchala jsem spoustu nechutných urážek. Babička mi ale vždycky říkala, že jsem krásná, jen to nevidím,“ tvrdí Sophia, která je nadšená z toho, že se objeví v kampani značky zaměřené na boubelky, a nutno říct, že má kliku, že Halině Pawlovské (60) není dvacet, protože jinak skončila druhá.

Je to krok správným směrem, nebo jen obyčejná propagace obezity?

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy