Mladá žena se totiž nechala přesvědčit svým mužem, že je opravdu sexy. Takže nyní zveřejňuje na internetu snímky v bikinách, spodním prádle a dalším oblečení, které přes její svůdné tělo ani není vidět.

„Můj manžel mě miluje přesně takovou, jaká jsem, a říká mi, že jsem krásná. Miluje mé křivky a zbožňuje mě. Vrátil mi do života štěstí a pomohl zpět vybudovat sebevědomí. Je to jako mít kompletně nový život,“ říká Natalie.

Ačkoliv jí rozhodně přejeme, že našla životní lásku, která ji miluje kvůli tomu, jaká opravdu je, tak většina uživatelů internetu to vidí jinak. A stěžují si na to, že po zhlédnutí jejích fotografií mají vážné potíže se zrakem.

Najdou se ale i tací, kteří Nataliino tělo milují.

„Liam vždy dokázal ocenit plus-size ženy a uvedl mě i do světa super-size,“ popsala Angličanka pomoc svého muže s uvedením do světa BBW (Velké krásné ženy), který uspokojuje touhu mužů po velmi obézních ženách.

Není to už ale podpora v tom, aby si ženy ničily své zdraví kvůli výdělku? 152 kilogramů, které Natalie má, je totiž rozhodně daleko více, než kolik by měla vážit podle doktorů.

Co si o jejím případu myslíte vy? Je Natalie sexy, jak o sobě tvrdí?