Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Má mezi nohama UMĚLÁKA! Nechal si živý Ken Rodrigo Alves operovat i svoje nádobíčko?

Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
Plastiková kreatura Rodrigo Alves děsil lidi na pláži Playa del Porto Banus u španělské Malagy. Provozoval jógu se svojí trenérkou Danni Levy, která dohlíží na jeho dietu a pomáhá mu udržet tuk na uzdě. Alves totiž vůbec není sportovní nadšenec. Neuběhne ani kilák a svoje svaly zásadně formuje s pomocí plastik. Při józe si však můžete povšimnout toho, že nejen odhalená část jeho těla vypadá uměle!

Za svoje tělo utratil už statisíce liber. Kvůli poslední operaci zadku musel navíc až do dalekého Istanbulu S plastikami ale ještě rozhodně nehodlá přestat! Navíc to teď vypadá, že tenhle Ken nemá žádné hranice!

Při jogínských hrátkách na pláži to vypadá, že má Alves umělé nejen svaly na břiše, ale i rozkrok, pokud tam tedy něco vůbec má! Spekulace o umělém pohlaví jsou oprávněné, vždyť všichni víme, kam až je ochoten zajít pro dokonalou krásu, tak proč by se měl intimním partiím vyhnout, že

Jeho penis je ostatně jediná část jeho těla, o které nikdy nemluvil veřejně. Proč asi? Podle fotografií to vypadá, jako by penis buď vůbec neměl, a nebo místo něj má něco, co se mu jen podobá. Přesně jako Kenové z hračkářství

Umělý bimbas by nebyl ostatně žádnou zvláštností. Moderní medicína zvládne všechno Jenom se divíme, že se při té józe ještě nerozpadl. Ještě nedávno totiž kňučel, že sporty nedělá, protože ubližují jeho tělu. Raději vše řeší plastikami a výplněmi vlastním tukem Věříte, že má Alves mezi nohama uměláka, nebo je to moc už i na něj?

Související články

Další články