Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Luděk Sobota v ohrožení života. Našli mu v těle nádor!

Sobota musel podstoupit komplikovanou operaci.
Zdroj: profimedia.cz
Oblíbený herec Luděk Sobota má poslední dobou vážné zdravotní problémy. Dlouhou dobu ho trápily bolesti břicha. Nakonec skončil v nemocnici a musel na operaci. To, co mu lékaři našli ve střevech, všechny šokovalo.

Sobota si dlouho stěžoval na to, že ho bolí břicho. Nikoho ale tenkrát ani nenapadlo, že by to mohlo být tak vážné. Podstoupil několik vyšetření a lékaři mu zjistili, že mu prorostla kýla do střeva. Musel tedy hned na operaci. Jako první o jeho stavu informoval portál ahaonline.cz.

Na operačním sále ale lékaře čekal šok. Zjistili, že komik má ve střevě nádor. V nemocnici Na Homolce ho operovali dvě hodiny a hrozilo, že mu budou muset část střeva odebrat. Všichni si ale oddechli, když se ukázalo, že je nádor nezhoubný. Ani po operaci ale herci není dobře, bude se tak muset pořádně zotavit. Brzké uzdravení mu přejí jeho kolegové z branže i fanoušci.

Související články

Další články