Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lucko, tohle snad ani nečti! Tohle jsou 3 důvody, proč se zpěvačka Bílá rozejde se svým fešným kolouškem

Vydrží jim to?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Lucie Bílá (50) oficiálně tvoří pár s fitness trenérem Radkem (32) - před pár dny to veřejně oznámila. Ovšem se svalnatým sympaťákem se vídá už zhruba rok a půl. Seznámila se s ním v listopadu 2015 na muzikálu Carmen, kam se přišel podívat a kde od Lucie dostal vizitku! A i když se může zdát, že půjde o harmonický vztah, který jim vydrží až do smrti, existují minimálně 3 zásadní důvody, proč jim to ve skutečnosti nevydrží.

1 – Dítě

I když Lucie bude v posteli hravá jako kočka, dítě uhrančivému kolouškovi na svět už přivede jen za pomoci Davida Copperfielda. Zkrátka Lucie už není ve fázi, kdy by se to od ní dalo ještě čekat. A jak je známo, vztahy mají své poločasy, které u mnohých párů tmelí právě společné dítě. Na tomto by mohl vztah Lucie rozhodně ztroskotat. (Na 80 % bude důvodem rozpadu vztahu dítě.)

2 – Věk

Sice se o sebe Lucka stará, jak jen to jde, ale věk zkrátka zastavit nejde. Až u sexy Radka opadne první poblouznění, protře oči a za pár let uvidí stárnoucí Lucku nahou v koupelně, možná jemu samotnému dojde, že je ještě čas najít si nějakou novou šťavnatou kočičku. Protože až Radkovi bude 50 let, v podstatě začne pečovat o zpívající babičku. (Na 50 % bude důvodem rozpadu vztahu věk.)

3 – Peníze

Finance jsou tím, na co dojelo už mnoho vztahů. A sama Lucie moc dobře z minulosti ví, že tady své partnery vždy přejela jako buldozer. Lucka bude vždy vydělávat obrovské peníze, a pokud její partner nebude submisivní, takový Saturnin, tak dlouho její tlak nevydrží. Prostě když chlap vydělává méně než žena, bývá to celkem problém. A na tomto vztahu by se to mohlo podepsat. (Na 60 % budou důvodem rozpadu vztahu finance.)

Související články

Další články