Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková se vrací na scénu: Podívejte, jak kopíruje Lady Gagu!

Která je která?
Zdroj: Zdeněk Troška

Zpěvačka Lucie Vondráčková (33) nenechá své fanoušky vydechnout. Zatímco přestávají uslintávat nad jedním jejím klipem, Lucka vyplivne hned další a tak to jde pořád dokola.

Jejím posledním počinem je videoklip k písni Stůj, kde se Vondráčková velmi „originálně“ stylizovala do podoby, která velmi nápadně připomíná kontroverzní umělkyni Lady Gaga.

„Klipy natáčím ráda. Jsou to takové minifilmy, ve kterých v minimu času musíte zažít maximum emocí a vystřídat spousty podob. Při natáčení Stůj jsem měla na sobě krásné šaty ze stříbrných sklíček. Efekt skvělý, ale pokud je venku přes třicet stupňů a do zad vám naplno pálí deset obr světel, máte pocit, že máte záda v plamenech. To se pak tancuje jedna báseň,“ popsala natáčení zpěvačka.

Takže v příštím klipu očekáváme Lucii v kostýmu z hovězího masa. Po skončení natáčení by navíc Lucie ušetřila za následný raut.

Související články

Další články