Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá vyhrála anticenu Zlatý David za vykradení Nirvany! Prestižní anketu ale „ovládli“ Pojkarová s Matušem!

Lucie Bílá získala anticenu Zlatý David za hudební průšvih roku.
Zdroj: herminapress.cz

V pražském klubu Roxy se včera rozdávaly prestižní hudební anticeny Zlatý David, jejichž loňský ročník ozdobil zdevastováním interiéru fitkoblb Leo Beránek (23), který nezůstal pozadu ani letos, kdy skončil v kategorii nejhorší zpěvák těsně druhý za hošíkem, co si říká Patcrycheer, a je to hodně smutný příběh.

Hlavní kategorii – Průšvih roku, opanovala jediná skutečná profesionálka mezi nominovanými – Lucie Bílá (47), a to za zprznění hitu Nirvany Smells Like Teen Spirit v rámci posledního turné, po kterém přišla do ČR z Ameriky neověřená zpráva, že se čerstvě dvacet let mrtvý Kurt Cobain otáčel v hrobě.

Nejmocněji ovšem „bodovala“ Marie Pojkarová (58), která nejprve urvala trofej pro nejhorší zpěvačku roku, aby o chvíli později společně s Bohušem Matušem (40) opanovala kategorii nejhorší videoklip za milostné ztvárnění duetu Láska je nádherná.

Za rámeček si včerejší večer nedá ani nejhorší kapela roku Nightpoison, která falšovala videa, na kterých to vypadalo, že vystupovala na velkých světových hudebních jevištích.

„Hlasování předčilo naše očekávání, cenu si odnesli jak zástupci internetové generace, tak profesionálka, která zkrátka v očích mnohých udělala krok vedle,“ komentoval výsledky pořadatel Jaroslav Konáš z webu hudebnimasakry.cz

Slavností večer se tentokrát obešel bez excesů zostuzených laureátů, kteří si jako obvykle pro ceny nepřišli. Plaketu za průšvih roku přijala pro Lucii Bílou do opatrování redakce eXtra.cz, která se zavázala, že se ji pokusí násilím předat.

Zlatý David 2013

zpěvák: 1. Patcrycheer, 2. Leo Beránek, 3. Thomas Sean Knebl

zpěvačka: 1. Marie Pojkarová, 2. Sharlota, 3. Dominika Myslivcová

kapela: 1. Nightpoison, 2. 5angels, 3. Katka & Jindra

videoklip: 1. Marie Pojkarová & Bohuš Matuš, 2. Patcrycheer, 3. Thomas Sean Knebl

průšvih: 1. Lucie Bílá vs. Nirvana 2. kauza Řezník, 3. Abba revival

Zdroj

Související články

Další články