Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá se neudržela a vyjádřila se k Noidovu rozvodu! Co si o svém bývalém myslí?

Vašek bude mít na krku už druhý rozvod! To je tedy smolař!
Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
Zatímco rozvod Gábiny Dvořákové a Vaška Bárty nabírá pěkně na obrátkách, jeho bývalka Lucie Bílá spokojeně cvrliká se svým novým zajdou. Tenhle kluk m na baby tedy pořádný pech! Krachlo mu už druhé manželství, ale nutno podotknout, že je v nejlepších letech a v té nejlepší kondici, takže nemusí věšet hlavu. Ostatně i jeho bývalá se neváhala postavit na zpěvákovu stranu. Za to tedy klobouk dolů.

„Vašek je jedním z nejcitlivějších a nejférovějších lidí, jaké znám. Narození Terezky bylo pro něj tak zásadní, že pro ni změnil celý život. Postavil dům a staral se o rodinu tak, jak mu jen jeho povolání dovolovalo,“ vyjádřila se pro Super.cz. Je vidět, že má k Vaškovi stále blízko, ostatně jejich rozvod byl o něco více v klidu a na poměrně důstojné úrovni, na rozdíl od divadla, které předvádějí nyní s Gábinou.

Pro Vaška to beze sporu bude ošklivé období, v médiích se o něm mluví jako o alkáči a feťákovi, vlastní žena mu nemůže přijít na jméno a zahýbá mu s úlisným plastickým chirurgem a ani vlastní dceru nebude asi vídat stejně často jako doposud.

„To, že se mu rodina rozpadá, musí být pro něj neuvěřitelně bolestivé. Držím mu palce a věřím, že se vše ještě změní v dobré. Pohádky přece nekončí nikdy tak rychle!“ vzkázala ještě Bártovi Bílá, aby jej psychicky podpořila. Rozvody jsou vždycky složité, alespoň že tedy Gábina na to není sama a v novém nabíječi má oporu!

Související články

Další články