Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lovec sněžného muže říká, že ho zastřelil a jeho mrtvolu bude ukazovat veřejnosti. Takhle vypadá!

Dá se tomu věřit?
Zdroj: ksat.com

Sněžný muž je podobně mytická postava jako monstrum z jezera Loch Ness. Spousta lidí je údajně viděla, existují i nějaké fotografie a videozáznamy, ale všechny jsou roztřesené a rozmazané a spíše to vypadá, že si z nás někdo neustále dělá legraci.

Lovec Rick Dyer už léta tvrdí, že se snaží sněžného muže ulovit, a zhruba před rokem říkal, že se mu podařilo ho zastřelit. Rok se s rokem sešel a rozhodl se nám ukázat důkazy – jeho tělo a výsledky nezávislého testování těla. Tělo chce také ukazovat na speciální tour po Spojených státech veřejnosti.

Médiím také ukázal první fotografie, které jsou asi stejně přesvědčivé, jako když vyfotíte s šedivým filtrem mončičáka okousaného vaším domácím mazlíčkem.

Už dříve údajně sněžného muže také natočil na kameru. Na záběry se můžete podívat zde.

Chystá prý tiskovou konferenci, kde tělo ukáže novinářům a seznámí je také s výsledky lékařského testování. Doufáme, že ty jeho testy nebudou vytvořené v Malování na jeho osobním počítači. Říká, že nechal provést 3D skenování těla i DNA testování jeho chlupů.

Zábavné je, že už v roce 2008 Rick Dyer se svým společníkem ukazovali údajné tělo sněžného muže, ze kterého se vyklubala gumová maska opice…

Související články

Další články