Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Love Island ve finále: Mishala hlásí do vily, co se s účastníky bude dít dál

Love Island nekončí: Mishala Orth poslala do vily jasný vzkaz
Zdroj: Se souhlasem Mishaly Orth
+ Další 2 fotografie
Love Island

Vypadlá účastnice reality show Love Island na TV Nova poslala do vily jasný vzkaz: Pořad nekončí! Pokračovat bude dál jako Love Island After, kde budou diváci sledovat soutěžící po návratu z ráje zpátky do Čech. Takže uvidíme, třeba mezi některými z nich propukne láska až v naší domovině, když jim to na slunném ostrově nevyšlo.

Love Island nekončí

Do vily poslala Mishala Orth po svém vypadnutí jasný vzkaz, kterým potěšila nejen naše ostrovany, ale hlavně všechny fanoušky Love Islandu, který vysílá TV Nova. Spojila se se zbylými šesti účastníky, aby jim pogratulovala, že se dostali až tak daleko, a zároveň jim odhalila jedno tajemství.

"Love Island nekončí," prozradila. Zároveň však varovala, že až se vrátí do Česka, bude tu na ně čekat nesnesitelná zima. Soutěžícím ale slíbila zpříjemnit studenou část roku pořádnou kalbičkou.

Až se uvidí, zakalí

"Jsem hrozně zvědavá, kdo vyhraje, držím vám palce a těším, až to skončí a všichni se uvidíme," vzkázala do vily. A soutěžící to cítí stejně. Už se prý těší, až soutěž skončí, protože je jich ve vile tak málo, že si přijdou až skoro osamocení. A napětí sílí, už brzy vyhraje jeden z párů 2 miliony!

Mishala tak oznámila, že show, do které mohou jen ti nejžhavější, bude pokračovat pořadem Love Island After. V tom se diváci dozvědí, jak se spanilým ostrovanům žije i po návratu z ráje do kruté reality. Podíváme se, jak účastníci reality show žijí, jak na ně reagují cizí lidé a fanoušci a s kým ze soutěžících se vídají. Možná se u někoho vyklube i nečekaná láska?

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy