Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Lounová dala Žitovi k Vánocům nechutný dárek - kopačky! Co teď bude se Zemí Zlatého Draka a komu dělá Olga matraci?

Lounová dala Žitovi k Vánocům nechutný dárek - kopačky! Co teď bude se Zemí Zlatého Draka a komu dělá Olga matraci?
Zdroj: profimedia.cz

Mistryně republiky v předstírání zájmu o koučingový program Zlatý Drak a rallye Olga (Pyt)Lounová (32) připravila - podle velmi dobře informovaného zdroje eXtra.cz z jejího okolí - před Vánocemi svému dlouhodobému živiteli a bůh ví čemu ještě pořádné překvapení.

Lounová, která poslední rok strávila po boku Žita coby navigátorka, spolupotápečka, spoluiluminátorka, vokalistka a... no, však víte, se prý nečekaně spustila za zády toho, bez něhož by zřejmě dávno umřela hlady.

"Olga je zamilovaná, našla si v branži novou lásku, dokonce se k ní v Praze stěhuje, Dan to ještě neví," víme od našeho zdroje a po včerejší akci našich redaktorů známe už i identitu dotyčného, ale s ohledem na tvrdost Landových bot mu dáváme 24 hodin na útěk do rodného Krnova, než si ho Tribun lidu, Bič boží a prezident Země Zlatého Draka, co se nemusí bát plavat se žraloky, protože na to má mentální trénink, najde a spustí strašné inferno.

Poznámka pro nevěřící Tomáše a právníky: Žito má šťastnou rodinu, se kterou je, Olga je skvělá a bohatá popová zpěvačka, která se od Žita rok nehnula, ale nic nebylo, a nic z toho, co je v tomto článku, není pravda.

Poznámka pro ty, co umějí číst mezi řádky: Je to ještě větší maso, budete zírat!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy