Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Londýn čelí milionům housenek, tyhle obrázky vypadají jako z nějakého hororu!

Housenky se rozlezly úplně všude.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Začalo to jednoho rána, kdy si obyvatelé londýnské čtvrti Hampton všimli, že stromy v ulicích jsou obalené nějakou hodně podivnou hmotou a celé doslova zbělaly. Když se tomu snažili přijít na kloub, s hrůzou zjistili, že se jedná o obrovská sídla milionů přemnožených housenek, které mění čtvrt na nějaké místo z béčkového hororu.

Housenky se rozlézají úplně všude a obyvatelé ulic si je po příchodu domů musejí sundávat z bot, oblečení a dokonce i vlasů. Přemnožily se v důsledku dostatku potravy, ale místní radnice s tím i přes četné stížnosti nemůže nic moc dělat, protože neexistuje nejedovatý způsob, jakým by bylo možné se těchto kolonií zbavit.

Zatím jen apeluje na londýnské obyvatele, aby se pokusili housenkovou apokalypsu přežít. Nevzhlední tvorové pokrývají ve velkém auta, zdi a chodníky a žerou stromy u silnic. Podle expertů je ale tahle anomálie pouze jednorázovou záležitostí a už by se neměla opakovat. Než se stromy v Hamptonu obnoví, bude zase nějakou chvíli trvat. Housenky po zakuklení stejně houfně odlétnou a není důvod se tedy obávat, že by Londýňany čekalo další housenkové martýrium. Sadaři už mají vypracovaný pohotovostní plán pro případ, že by se přeci jen housenky chtěly vrátit.

Související články

Další články