Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Lindsay, kup si k narozeninám nová prsa. Lohan není ještě ani 30 a má vnady jak babka

Tohle že je devětadvacítka?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Ve čtvrtek herečka Lindsay Lohan oslavila narozeniny, ale není jí k čemu gratulovat. Na to, že jí ještě není ani třicet, vypadá příšerně zbědovaně. Holt drogy a alkohol si u ní rychle vybraly svou daň.

Devětadvacetileté skandálnici by neuškodilo, kdyby začala nosit podprsenku. Možná pak by její dekolt a hrudník vypadaly na její věk, a ne na věk osmdesátileté stařeny. Ale Lindsay je známá tím, že má všechno na háku, takže s prsy u pupku si těžkou hlavu nedělá.

Před pár dny ji paparazzi fotografové vyfotili na večírku v Itálii, kde slavila narozeniny módního návrháře Francesca Scognamiglia. Na sobě měla určitě super módní kousek, za který dala majlant, ale než vyrazila mezi lidi, měla se alespoň podívat do zrcadla.

Zadek dobrý, ale ta prsa?! Možná by opět měla uvažovat o tom, že vleze pod kudlu a nechá si zpět udělat silikony. Lindsay sice vždycky popírala, že by implantáty měla, ale starší fotky hovoří jasně. Leda že by v její přítomnosti fungovala jinak gravitace, protože si ten posun k zemi nedokážeme vysvětlit.

Související články

Další články