Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lidské ucho jako zázračná lékárnička: Ukrývá 9 super léčivých bodů! Znáte je?

Vyzkoušejte akupresuru.
Zdroj: www.celostnimedicina.cz
Určitě jste už slyšeli o akupunktuře a o léčivých bodech na tělech. Dnes se podrobně podíváme na léčivé body na lidském uchu. Postačí vám, když se naučíte nahmatat těchto 9 základních. S tím si vystačíte prakticky při všech obtížích. Zahoďte chemii a pracujte s vlastním tělem.

V dnešní době už není problém koupit si léky téměř na všechno. Je ovšem tahle farmaceutická cesta tou pravou? Není na čase začít poslouchat vlastní tělo a léčit bolest aktivací jednotlivých bodů? Zkuste to a uvidíte, že se už do konce života obejdete bez prášků na bolest.

Pokud vás tedy přepadne nečekaná bolest, začněte s aktivací. Několik sekund si stlačujte požadovaný bod a opět ho uvolněte. Celý proces několikrát zopakujte, dokud neucítíte úlevu. Aktivaci bodů můžete provádět i několikrát denně, protože některé obtíže nevymizí pouze jednou masáží.

Díky této skvělé a přehledné mapě už budete mít jasno, kam sáhnout bez toho, abyste museli brát léky v podobě chemie. Těchto 9 bodů vám pomůže prakticky od všech bolestí.

Související články

Další články