Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Lidé se dnes loučili se zemřelou studentkou Luckou K. Pohřbili ji v bílé rakvi

Lidé se dnes loučili se záhadně zemřelou Lucií K. z Nového Jičína.
Zdroj: facebook.com
Naposledy se dnes rodina, kamarádi a spolužáci přišli rozloučit s Luckou K. (†16) z Nového Jičína. Smuteční síň byla plná k prasknutí. Na zdi se promítaly Lucčiny fotografie. Studentka odešla 5. ledna z domu. Jen si odskočila a slíbila matce, že se vrátí na večeři. Už se ale nevrátila. Za 10 dní ji našli mrtvou.

Smrt Lucky je pořád jedna velká záhada. Z domu odešla 5. ledna a podle policie zemřela už 6. ledna. Kde byla ale dalších 9 dní? Tělo se pak našlo na místě, které policie několikrát křížem krážem prohledávala. Na Skalkách, kousek od jejího domova. Jak je tedy možné, že Lucku nenašli už dříve? „To, že tam byla nalezena, neznamená, že tam byla celou dobu,“ řekli strážníci z Nového Jičína. Podle výsledků pitvy ale Lucka nezemřela násilnou smrtí.

Podle deníku Blesk Lucce zřejmě nebyly cizí drogy. Měla s nimi více společného, než se na první pohled zdálo. Dívka prý drogy brala už dříve a také z domova utekla už vícekrát. „Otec stále tvrdí, že neměli s Luckou žádné problémy. Ale ty existovaly,“ řekl zdroj deníku Blesk.

Lucka mohla z domova utéct právě kvůli sporům s otcem, který dobře věděl, že drogy brala už delší dobu. Ten to ale rázně popírá. „Lucka nikdy neutíkala. Všechno jsem už napsal a řekl. My jsme byli ti nejlepší rodiče,“ řekl otec Blesku.

Před pohřbem Lucčin otec sháněl přes sociální sítě její fotky. Na Facebook napsal: „Prosím, máte-li fotky naší Lucky od roku 2014, tak nám je nasdílejte nebo pošlete. Předem díky. Tak jako každý teenager se v tomto období moc nechtěla fotit. Spěchá to kvůli pohřbu. Ještě jednou předem díky.“

Policie ale zatím neví, kdy bude mít k dispozici úplné výsledky pitvy, a vyšetřování stále probíhá. Informací tak ještě není dostatek. „Může to být v průběhu dnů nebo i týdnů,“ sdělila policejní mluvčí Soňa Štětínská. „Takže zatím nic nového nevíme,“ dodala.

Související články

Další články