Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Líbí se vám OBŘÍ POZADÍ? Podívejte se, čím se živí dívka, která si nechala NELEGÁLNĚ zvětšit to své!

Je to váš šálek čaje?
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Courtney Barnes, 32letá dívka, která si nechala nelegálně zvětšit pozadí, se má jako královna. Bývalá tanečnice a studentka ekonomiky si nyní vydělává jako modelka. Courtney byla jednou z prvních žen, které proslavil umělý zadek. Dělají ji však sláva a bohatství šťastnou?

Courtney známá pod přezdívkou Ms. Miami si před lety nechala do svého pozadí injekčně vpravit silikon. V té době byla operace ilegální a poměrně nebezpečná. Ms. Miami sama říká: „Byla jsem mladá a naivní a hodně jsem hazardovala se zdravím. Dnes bych byla opatrnější,“ uvedl Daily Mail. Tyto procedury byly prováděny nelegálně, často byly také velmi amatérské a dělal je v podstatě kdekdo. Pokud by vám takový fušer napíchl tepnu nebo žílu a vpravil do ní dávku silikonu, byli byste do několika minut mrtví.

Sama Courtney říká, že měla štěstí ve své naivitě. Dalším problémem je, že nikdy nevíte, jak bude vaše tělo na takovou ránu reagovat. Přeci jenom je to něco umělého, co si pumpujete do těla, a ono to nemusí přijmout. Barnes měla štěstí, ale i přesto se její pozadí zvětšilo více, než mělo, a dorostlo do neuvěřitelných 150 centimetrů v obvodu.

Jako tanečnice se hodně pohybovala po klubech v Miami a brzy se stala známou. Najednou se fotky a videa s jejím pozadím začaly šířit po internetu. Jako studentka ekonomiky si Courtney velmi rychle spočítala, že by jí mohlo její pozadí přivést k balíku.

Dnes má půl milionu sledujících na Instagramu, živí se jako modelka a web cam modelka. I vy si ji můžete objednat, aby vám zatřásla zadečkem do webové kamery. Ms. Miami říká, že jí sice její řiť přinesla peníze, ale lidé na ni reagují zvláštně.

Ženy většinou zastraší a muži mají oplzlé narážky. Vidí ji jako sexuální produkt. Možná kdyby se tak sama neprezentovala, jak si můžete povšimnout na jejích sociálních sítích, tak by se na ni tak nepohlíželo.

Barnes říká, že jednou si své pozadí určitě nechá odstranit. Během let totiž mění tvar a už nesedí ideálně. Ono totiž, milá Ms. Miami, nechat si udělat zadek takové velikosti je jedna věc, ale vzorně o něj pečovat a pravidelně dřepovat, aby takový vydržel, je věc druhá. A Courtney bohužel zrovna nevypadá jako fitness nadšenec.

Související články

Další články