Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Líbání podle slunečního horoskopu: Čí polibky vás dostanou do extáze a jak umíte líbat vy?

Líbání podle slunečního horoskopu: Čí polibky vás dostanou do extáze a jak umíte líbat vy?
Zdroj: Profimedia.cz

Podrobné partnerské a erotické horoskopy Berana, Beranky, Býka, Býčice, Blížence, Blíženkyně, Raka, Račice, Lva, Lvice, muže Panny, ženy Panny, muže Váhy, ženy Váhy, Štíra, Štírky, Střelce, Střelkyně, Kozoroha, Kozorožky, Vodnáře, Vodnářky, muže Ryby a ženy Ryby již z našeho astrologického seriálu znáte. Dnes se podíváme na to, jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu s líbáním.

Beran

Polibky Berana jsou prudké, rychlé a plné živočišného chtíče. Berani dávají přednost kratšímu líbání, vášeň z nich často brzy vyprchá.

Býk

Býci si užívají delší líbání, které pojímají romanticky. Jejich polibky jsou zprvu opatrnější, o to víc je myslí upřímně. Znamení Býka se nelíbá bez citů.

Blíženci

Blíženci si líbání zpestřují kousáním a sáním. Blíženec prokládá polibky smíchem a vtipnými poznámkami, čímž někdy maskuje nejistotu.

Rak

Na něžné a vroucí polibky jedinců ve znamení Raka jen tak nezapomenete. Raci vám nejprve polechtají jazykem rty, aby pak přešli na krk a ušní lalůčky.

Lev

Lvi líbají, jaksepatří na správnou šelmu, divoce a vášnivě, dravě a kousavě. Za svůj královský výkon Lev také očekává náležitou poklonu.

Panna

Polibek Panny je ohleduplný a jemný. Zrozenci v Panně se zbytečně kontrolují, jdou na líbání technicky, pak mu chybí ta správná vášeň.

Váhy

Váhy se při líbání rády nechávají vést, jejich polibky jsou rozmanité – jemné i vášnivé. Lehké dotyky rtů Vah mohou působit stydlivě až chaoticky.

Štír

Štíři se líbají zcela bez zábran, polibky nejradši přeskakují a jdou rovnou na věc. Znamení Štíra bere líbání spíše jako součást milostné předehry.

Střelec

Střelci zbožňují extravagantní polibky a moment překvapení. Střelec nechává rád protějšek v napětí, začne vás líbat, když to nejméně čekáte.

Kozoroh

Polibky Kozoroha jsou tak vášnivé a intenzivní, až se vám z toho hlava zatočí. Kozorozi se do líbání vždycky naplno ponoří.

Vodnář

Znamení Vodnáře ovládá mistrně svůj jazyk. Jeho polibky jsou jemné a vlhké. Vodnáři vám s radostí zlíbají celé tělo, obzvlášť je přitahuje krk.

Ryby

Polibky Ryb jsou romantické a cituplné. Jestli jste je přiměli k francouzskému polibku, těšte se na pokračování, Ryby se nelíbají s každým.

Už jste si přečetli svůj osobní a erotický horoskop pro dnešní den? Klikněte sem

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy