Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Lewandowska s Ryškou to rozjely: Ve Zlaté labuti předvedly žhavou lesbickou scénu

+ Dalších 8 fotografií

Herečky Simona Lewandovská (23) a Kristýna Ryška (37) hrají v dobovém seriálu ze třicátých let Zlatá labuť, který mapuje život lidí pracujících v obchodním domě. A právě ony dvě si v dalším díle tohoto seriálu střihnou opravdu žhavou scénu. Jak se totiž zjistí, mají spolu zakázaný poměr, což jim však nezabrání se i nadále vídat. Na videoukázku z dalšího dílu se můžete podívat v náhledu.

Herečka Kristýna Ryška hraje v seriálu Zlatá labuť postavu Ireny, která je v manželském svazku s Lukášem, jehož hraje Robert Mikluš. Jejich vztah ale prochází již delší dobu obrovskou zkouškou.

Lukáš si totiž myslí, že ho jeho žena podvádí s nacistou Gruberem. To ale není tak úplně pravda. Irena sice má milenecký poměr, ale ne s mužem, nýbrž se ženou. Překvapivě důležitou roli v Irenině životě totiž hraje prodavačka Alena, kterou ztvárnila herečka Simona Lewandowska.

Jejich vztah je zakázaný

„Alena je ve skutečnosti na holky a má poměr s Irenou Kučerovou, což je dcera majitele obchodního domu Zlatá labuť. Velmi s tím bojuje, protože to je zakázané. Musí si vzít Jakuba, ale miluje Irenu,“ svěřila se v rozhovoru pro Novu herečka Lewandowska.

„S Kristýnou jsme se před natáčením Zlaté labutě neznaly, ale já ji sleduji už dlouho, mám ji moc ráda jako herečku. Občas na ni obdivně koukám. Mám pocit, že to vlastně vypadá, že na ni koukám zamilovaně, což je docela užitečné a na place nám to spolu dobře funguje,“ doplnila ještě.

Luxusní obchodní dům

Seriál Zlatá labuť vypráví osudy lidí spjatých se stejnojmenným obchodním domem, ve své době nejmodernějším chrámem nákupů a luxusu v Československu. To vše na pozadí turbulentních událostí přelomu třicátých a čtyřicátých let. Režie se ujali Biser Arichtev a Braňo Holiček, jak píše ČSFD.

Na další díl se mohou diváci podívat ve čtvrtek 23. března ve 20:20 na TV Nova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy