Víte, jak vypadá neskonalé štěstí? Buď se narodit jako brunejský sultán a nechat se přebalovat do plínek ze zlata, nebo se narodit jako pes naší kolegyně, který má všechno na světě a nemusí nad ničím přemýšlet, nebo se narodit jako Leoš Mareš. (I když v Berouně teda, ale jsou i horší místa na světě, třeba Brno.)

Nedávno ho oslovila ke spolupráci jistá oděvní firma vyrábějící pánskou módu, obleky a doplňky, a protože její zboží je exkluzivní a tak trochu odrzle odvážné, samozřejmě věděli, kterou rukou zalovit v davu áčkových celebrit a koho vytáhnout za pačesy ven.

Celá reklama je vlastně takový motivační fashion film, který mohou milovníci módy vidět dost často jako vedlejší produkt fotosetů zahraničních magazínů. Spoléhá se tam nejen na velmi slavnou tvář našeho nejznámějšího (a nejlépe placeného) moderátora, ale i na jeho dámské propíračky v bulváru, proto ta roztomilá zrzka v posteli. A celé to vede jenom k jednomu – Marešovu (38) úspěchu v profesním životě.

Oblečení tady v jeho podání netvoří doplněk, ale dělá rovnou celou osobnost, ostatně Mareš platí za jednoho z nejlépe oblékaných mužů u nás. A i když má teď vlasy na Oldřicha Nového, což se vymyká veškerým trendům, udává jakýsi pánský směr úspěšného muže.

A to sakra. Za tuhle tříminutovou srandu totiž dostal podle odhadů tři miliony korun. Takže holky, která jste si malovala, že vám odmoderuje u vás na zahradě v Jestřebí vaše osmnácté narozeniny, tak… ne. Mareš totiž tvrdě dře za mega za minutu.

Jdeme se zabít. Protože doufáme, že se narodíme v příštím životě aspoň jako jeho pes.