Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Leona Machálková je vyšachována z dědictví po Bořku Šípkovi: Esa v rukávu drží ministrova milenka

Jak to nakonec dopadne?
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Bývalá partnerka Bořka Šípka (†66) Leona Machálková (50) je tak trochu vyšachována z dědictví po svém expartnerovi, i když tvrdí, že vše proběhlo smírnou a usměvavou cestou. Největší eso v rukávu drží poslední architektova milenka Iveta Stanislavová, která momentálně randí s exministrem kultury Danielem Hermanem (54).

Architekt a designér Bořek Šípek zemřel před necelými dvěma lety a zanechal po sobě pěkně tučné dědictví, které se bude muset rozdělit hned mezi několik lidí. Velká část připadne jeho synovi Arturovi, kterého má právě se zpěvačkou Leonou Machálkovou.

Podle informací portálu Blesk.cz by měl dostat chalupu na Svitavsku, část podílu z luxusní vily v pražských Vokovicích, k tomu několik pozemků a samozřejmě i hotovost. Protože Arturovi je prozatím pouhých patnáct let, tak se o vše stará Leona Machálková.

Zpěvačka se nedávno rozpovídala pro Top Star o tom, jak je nadšená, že všechno proběhlo naprosto hladce. "Dohodu o dědictví jsme uzavřeli symbolicky v den Bořkových narozenin v červnu. Je úžasné, že jsme se na všem domluvili, všichni jsou spokojeni."

Artur ovšem není jediným Bořkovým synem. Má ještě z předchozího vztahu Dalibora a Milana, kteří sice zdědili architektovu sklárnu v Novém Boru, ale nemají k ní autorská práva.

Majitelkou autorských práv je právě Šípkova poslední milenka Iveta Stanislavová, která v současné době randí s exministrem kultury Danielem Hermanem. Tohle se dvěma synům nejspíše moc líbit nebude a všichni jsou zvědaví, jak se tenhle trojúhelník nakonec dohodne.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy