Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Leo Beránek v Thajsku jede bomby! Své ženě by nejradši zakázal i bikiny!

Leo svoji ženu Conie naprosto žere!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 25 fotografií
Kontroverzní postava z reality show Hotel Paradise a rapper v jednom Leo Beránek je řádným otcem malé dcerky Violette a pozorným manželem bývalé pornostar Conie Hozak, se kterou je už rok v manželském svazku. Nyní si užívají luxusní dovolenou.

Že byl Leo v minulosti odsouzen za napadení veřejného činitele, za které seděl rok na Pankráci, vem dnes čert. Nyní seká latinu a jeho papá Leo Beránek senior si za to svého syna i s jeho malou rodinkou hýčká.

Celá rodinka už od října tráví krásnou dovolenou v Thajsku, kde si všichni včetně dědy Lea užívají tepla, moře a exotické kuchyně.

Jestli si na cestu Leo Beránek senior (54) přibalil i o 27 let mladší přítelkyni Sabinu Drljevičovou, je záhadou. Ta totiž není vidět na jediné rodinné fotce, a proto je asi dost možné, že ji děda Leo už pustil k vodě.

V Thajsku je přece mládí k mání za pramalý poplatek, proto není důvod smutnit…

A co mladý Leo? Ten je pořád až po uši zamilovaný do své manželky Conie. Stále dokola ji obdivně fotografuje, kde to jen jde. S takovou mírou zamilovanosti a obdivu, že se za chvíli malá Violette možná dočká i sourozence.

Další malý Leo by jistě své místo v rodince našel. A mladý taťka Leo má stále ještě místečka na svém těle, kam by se jeho podobizna dala vytetovat.

Související články

Další články