Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Leo Beránek otcem roku? Močení na veřejnosti a ukazování nádobíčka jsou už minulostí!

Leo Beránek otcem roku? Močení na veřejnosti a ukazování nádobíčka jsou už minulostí!
Zdroj: instagram.com
Kontroverzní magnet na problémy Leo Beránek vyměnil svůj starý život za starostlivou péči o svou dcerku. Pryč jsou časy, kdy vystavoval své nádobíčko všude, kde jen mohl. Teď plní sociální sítě fotkami své dcery a vypadá jako vzorný otec. Tohle je obrat o sto osmdesát stupňů.

Leo Beránek (26) je kontroverzní postava českého šoubyznysu. Poprvé jste ho mohli vidět ve stupidní reality show Hotel Paradise, kde šlo jen o to, kdo se víc opije a s kým se zrovna vyspí. Už tam byl pověstný tím, že na svůj drsňácký kukuč sbalil nejednu naivku.

Od té doby nabyl dojmu, že v českém šoubyznyse chybí někdo tak kontroverzní, jako je on Nejdříve se vydal na dráhu tvrdého rappera, ale sklidil jen výsměch a pohrdání. To si ale rozhodně nechtěl připustit. Proto začal bulvární plátky plnit svými excesy.

Jeho penis nám pomalu lezl až do obývacího pokoje na stůl. Nezdráhal se na různých akcích močit na rauty a dělat kolem sebe pozdvižení Tohle jeho chování ale mělo nepěknou dohru. Leo Beránek skončil ve vězení s dozorem, kde si musel odpykat roční trest za ublížení na zdraví. Ještě než nastoupil do výkonu trestu, stihl se rozloučit se svými fanoušky primitivním songem plným vulgarismů.

Je možné, že vězení mu dalo potřebnou lekci, protože jakmile vyšel na svobodu, našel si ženu svých snů. Ze začátku byl jejich vztah bouřlivý a po půl roce se rozešli. Pornoherečka Connie, nyní už Beránková, vzala hříšného Lea na milost a dala mu ještě jednu šanci. Z té se vyklubalo zasnoubení, svatba a krásné miminko.

Nyní je Leo jako vyměněný nebo jednoduše dospěl. Na sociálních sítích postuje fotky své nádherné dcery a vypadá jako starostlivý otec. Víkendové opíjení a výtržnosti vyměnil za opatrování své dcery. Že by ho příchod malého mrněte natolik změnil? Jestli ano, tak je to potom jenom dobře.

Ještě před dvěma lety by si nikdo netipl, že Leo jednou bude ten, kdo bude večer místo chlastání usínat vedle roztomilé holčičky.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy