Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Lenoši, jásejte: Takhle vypadá košile, kterou můžete nosit 100 dní v kuse, nezmačká se a nebude smrdět

Ideální oblečení pro svobodné muže.

Americká oděvní firma Wool & Prince vyvinula záchranu pro všechny lenochy a svobodné mládence, kteří to v domácnosti moc neumí. Díky speciálním vláknům se jim podařilo vyrobit košili, která až sto dní vydrží v takovém stavu, jako byste ji právě vyprali v té nejvoňavější aviváži a vyžehlili.

Košile je vyrobena z určitého druhu vlny, jejíž vlákna jsou šestkrát delší než obyčejná bavlna a mohou se ohnout bez porušení a lámání až dvacet tisíckrát. To zaručuje košili nemačkavost.

Navíc absorbuje pot a zase ho odpařuje zpět do vzduchu, proto nebude košile smrdět. Pot totiž sám o sobě nesmrdí, začíná zapáchat až když se rozkládá ve tkaninách nebo na kůži. Speciální vlna jej ale do sebe natáhne a okamžitě zase odvětrá.

Během testů košili zmačkali do kuličky a vložili do spodní části batohu, kde ji zaházeli dalšími věcmi. Celý den s batohem pobíhali po městě a večer byla košile úplně jako nová. Pokud ji ale budete chtít nosit 100 dní v kuse, budete na ni muset dávat velký pozor. Protože sama se očistit od špíny ještě neumí. Takže pokud se umažete, stejně ji budete muset vyprat. Ale aspoň vám odpadne žehlení, stačí ji jen vyvěsit. A při nošení ušetříte za parfémy.

Mohlo by vás zajímat

Další články