Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lékárnice Jana Doleželová konečně klofla boháče: Který chudák si milovnici tučných kont vezme za ženu?

Jana se konečně dočkala.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Už i na modelku Janu Doleželovou (35) došlo. Vypadalo to, že se už svatby nikdy nedočká a bude se snažit svést pracháče i v důchodu, ale přeci se konečně našel někdo, kdo by si ji vzal. A jak jinak - není to žádný chudák.

Po tolika letech snažení se konečně dočkala. Lékárnice se už od vítězství v Miss v roce 2004 vehementně snažila najít manžela, ale samozřejmě nesmělo jít o nějakého průměrného zaměstnance s průměrným platem, čím víc naditá peněženka, tím víc vlhly modelce kalhotky.

Prošla si nevydařeným vztahem s miliardářem Karlem Janečkem (43), dokonce se spekulovalo o tom, že to zkoušela i na hokejového boha Jaromíra Jágra (44) (44) a teď se našel manžel přesně pro ni. Je to úspěšný podnikatel a manažer David Trunda, který ji konečně požádal o ruku.

„Ano, zásnuby s Davidem proběhly začátkem adventního času ve Vídni, která působí v tomto období velmi romanticky. Byla to pro nás nezapomenutelná chvíle a v tomto předvánočním shonu příjemný dvoudenní, společně strávený čas,“ potvrdila Jana Doleželová Super.cz, kde se samozřejmě nenápadně pochlubila pořádně drahým prstenem.

„Stalo se to během romantické večeře. Byla jsem velmi mile zaskočena. I tím, že byl David natolik pozorný a prstýnek nechal vyrobit v mé oblíbené zlatnické dílně Jitky Kudláčkové,“ dodala milovnice luxusu Jana.

Už teď je jasné, že nepůjde o žádnou lacinou veselku. Trunda se bude muset pěkně plácnout přes kapsu. A jestli uzavřou předmanželskou smlouvu, o tom také nebyla řeč.

Související články

Další články