Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Lékaři vyřkli Noskové krutý ortel: Přestaň hubnout nebo už nebudeš mít děti!

Míša Nosková už strašně moc zhubla.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Zpěvačka Michaela Nosková (30) se v poslední době kde může chlubí svou štíhlou postavou. Ani se jí nedivíme, potom, co byla léta považována za jednu z nejhůře oblékaných českých celebrit s mnoha kily navíc, si teď může dovolit modely, které pro ni byly léta tabu. Ne že by se s Míšiným šatníkem nedalo ještě pohnout, ale i extrémní hubnutí má svá rizika.

Nosková sice používá potravinové doplňky, které zabraňují hladu, ale k tomu i přestala téměř jíst, což odborníci nedoporučují. „Vůbec nesnídám a přestala jsem jíst sladké,“ tvrdí Míša, ale podle našich zkušeností se zpěvačka musela začít v jídle omezovat mnohem více.

Do redakce eXtra.cz se nám dokonce doneslo, že by Míša ráda se svým manželem Janem Horsákem chtěla další dítě. K dvouapůlleté dceři Elišce by tak mohl přibýt další sourozenec. Jenže doktorům se vůbec nelíbí zpěvaččin váhový úbytek a varují: „Pokud budeš ještě hubnout, nebudeš moct mít další dítě,“ řekli prý Noskové odborníci.

Muzikálová hvězda už jednou měla problémy s poruchou příjmu potravy. Musí tedy dávat sakra velký pozor, aby se zákeřná anorexie nevrátila.

Související články

Další články