Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Legendární návrat šedesátosmičky: Ortéza Jágrovi v excelentním výkonu nezabránila. Dočkal se ovací publika!

+ Dalších 23 fotografií
Jaromír Jágr (45) nikdy nezklame a na český stadion se vrátil v plné parádě. V úspěšném výkonu mu nezabránila ani ortéza na noze. Po návratu z NHL se legendární hokejista ukázal v dresu Kladna a hned si připsal tři asistence. Je nesporné, že vítězství 7:2 nad Benátkami nad Jizerou je z velké části jeho zásluha.

Profesionál Jágr (45) na to šel nejdříve zlehounka, ale postupem času šel tvrdě do toho. Skoro jako kdyby ani neměl ortézu na noze. Po pár vydařených akcích jeho výkon stoupal.

Povedly se mu tři přihrávky, z toho dvě hned v první třetině. Sám Jágr se dočkal i ovací vestoje, které mu byly důkazem, že jeho popularita neklesá. V dresu domácích jsme naopak mohli spatřit i jiného veterána, a to Petra Nedvěda, který má na kontě gól a jednu asistenci.

I přesto, že patřil Nedvěd k soupeřům, Jágr nad výkonem kamaráda chválou nešetřil: „Neskutečný, klobouk dolů! Na to, že nehrál čtyři roky. Navíc přijel z lyžování, to není moc dobrá vizitka pro nás ostatní. Hrál výborně, všechno si odjezdil. Mně připadalo, že z nich byl nejrychlejší,“ řekl pro web isport.cz. Sám přiznává, že si v zápasu s ortézou na noze nebyl jistý. "Nevěděl jsem, jestli koleno vydrží. Musím zaklepat, noha byla v klidu,“ dodal.

Mohlo by vás zajímat

Další články