Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Legendární Modern Talking po letech: Lamači dívčích srdcí se změnili k nepoznání

Modern Talking v osmdesátých letech.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další fotografie
Proměna

Německá hudební skupina Modern Talking sice fungovala během osmdesátých let pouhé tři roky, přesto ale patří k velmi úspěšným kapelám té doby. Hity jako Cheri Cheri Lady nebo You’re My Heart, You’re my Soul se hrají v rádiích neustále. Jak se dvojice ve složení Dieter Günter Bohlen (68) a Thomas Anders (59) za ta léta změnila? Podívejte se v galerii na snímky od profesionálních fotografů!

Spolupráce Dietera Günthera Bohlena a Thomase Anderse začala v roce 1984. Tehdy spolu nazpívali titul „You're My Heart, You're My Soul“, který složil Dieter nějakou dobu předtím.

Píseň zaznamenala úspěch o rok později a skupina se rázem stala velmi populární nejen v Německu, ale i za hranicemi. Následně přišly na řadu hity jako Cheri Cheri Lady, Brother Louie nebo You Can Win If You Want, jak se píše na oficiální stránce Thomase Anderse.

Věnují se sólovým drahám

Jejich tváře si každý ihned zapamatoval a vedle sebe vypadali jako naprosté protiklady. Thomas Anders měl dlouhé černé vlasy a tvářil se často velmi vážně, zatímco Dieter byl statnější blonďák se širokým úsměvem ve tváři. Po pouhých třech letech se však jejich cesty rozešly, jak píše Wikipedia. Hlavní příčinou měla být manželka Thomase Anderse Nora, která byla velmi panovačná.

Zpěváci se ovšem dali dohromady znovu zase v roce 1998 a pak spolu účinkovali do roku 2003. Od tohoto roku se každý opět věnuje své vlastní sólové dráze. Na veřejnosti se v současnosti objevuje mnohem více Dieter, kterému stále na tvářích zůstává široký úsměv. Jen vrásek přibylo. Naproti tomu Thomas Anders shodil svou dlouhou hřívu a vypadá stále jako elegán, i když mu táhne už na šedesátku.

Jak vypadají dnes, na to se podívejte v galerii!

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy