Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Legendární Krotitelé duchů se po 30 letech vracejí na filmová plátna

Legendární Krotitelé duchů se po 30 letech vracejí na filmová plátna
Zdroj: youtube
+ Další 3 fotografie
Ghostbusters

V novém kabátě se vracejí zpět na scénu Krotitelé duchů. Tentokrát se můžeme těšit na přímé pokračování původních filmů. Ghostbusters: Afterlife představil první trailer a vypadá to, že to bude skvělá podívaná.

Legendární snímek Ghostbusters se po třiceti letech dočká přímého pokračování a zdá se, že kvalitního. První díl pochází z roku 1984 a druhý z roku 1989, oba režíroval Ivan Reitman. Filmy sklízely po celém světě ohromný úspěch, ale pokračovaní v ženské sestavě od režiséra Paula Feiga bylo naprostým propadákem.

Syn původního režiséra Jason Reitman se rozhodl napsat a natočit přímé pokračování nepřímo odkazující ke svému otci. Možná proto i název Krotitelé duchů: Odkaz. Čeští diváci se mohou na nejnovější díl těšit v průběhu července následujícího roku.

První oficiální trailer k filmu spatřil světlo světa a vypadá úžasně. Spenglerovi se kvůli nedostatku financí museli přestěhovat na farmu v americkém zapadákově. Blízké městečko sužují častá zemětřesení, což by se mohlo vysvětlit právě na farmě Spenglerových. Dnes již zesnulý Egon Spengler, kterého tehdy ztvárnil Harold Ramis, byl v osmdesátých letech členem známého paranormálního týmu Krotitelé duchů. Rodinná farma skrývá mnoho tajemství, která Spenglerovi postupně objevují.

V hlavních rolích se představí Paul Rudd, Carrie Coon, Mckenna Grace nebo Finn Wolfhard. Do hereckého obsazení jsou také zahrnuti původní herci jako Bill Murray, Dan Aykroyd a Ernie Hudson.

Související články

Další články