Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Legendární Kelly Family po 20 letech: Paddy se zavřel do kláštera, z Angela je otesánek

Jaký je smysl toho zaplést si do sebe vlasy?
+ Dalších 8 fotografií
V 90. letech vyprodávali stadiony. Dokonce i v Česku na ně v roce 1997 přišly tisíce lidí. Prodali miliony alb. Řeč je o slavné Kelly Family. Co je s nimi dnes, téměř dvacet let od vrcholu jejich kariéry?

V devadesátkách jim patřil svět a i u nás je poslouchali snad všichni napříč generacemi. Na svůj úspěch si ale museli počkat několik let. Rodina původně pochází z USA, přes Španělsko, Francii a další země nakonec zakotvili v Německu.

Zpívali už roky a vystupovali prakticky po celé Evropě. Život jim ale změnil až rok 1994. V Německu si založili vlastní nahrávací společnost a vydali album Over the Hump, které je vystřelilo na první příčky hudebních žebříčků. Díky tomuto albu prorazili po celém světě a fanoušci si žádali víc, brzy proto vyšla další tři alba.

To poslední s názvem From their hearts (1998) ovšem bylo zlomové, protože po jeho vydání se rodina rozpadla. Většina odešla, protože už nechtěla žít ve stínu slavné rodiny, vyzkoušeli si vystupovat na vlastní pěst, ale nikdo z nich nezaznamenal větší úspěch.

Nejvýraznější dvojice rodiny – Angelo a Paddy, které zbožňovaly české holčičky a nechávaly si kvůli nim narůst dlouhé vlasy – je dnes k nepoznání. Angelo je zasloužilý taťka, s manželkou vychovává čtyři děti, dva kluky a dvě holky. Loni jste ho mohli vidět i na českém pódiu. Paddy, to je jiná kapitola. Po rozpadu kapely chvíli vystupoval sám, pak ale na podzim 2004 vstoupil do kláštera, kde žil mnišským životem. Opustil ho v roce 2010 a od té doby zpívá výhradně křesťanské texty. Před několika týdny ohlásil, že se vrací na pódia.

Rodina se po svém rozpadu přestala stýkat. Někteří členové spolu sice občas vystoupí, ale jejich kontakt je minimální. Jak uvedla bývalá členka Kelly Family Kathy, se svými příbuznými se prý sledují na internetu a čas od času si zavolají.

Mohlo by vás zajímat

Další články