Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lechtivý deník: Florane Russell tentokrát odkrývá odvrácenou stránku pornobranže!

Zdroj: Archiv Florane Russell
+ Další 2 fotografie
Zdravím čtenáře eXtra! Jelikož jsem k radosti některých kolegyň neměla minulý týden práci, tak vám napíši něco o zdravotní stránce a negativech ohledně točení porna.

Začneme zdravotní stránkou. Říká se, že velké procento imunity je ve střevech. Neustálým čištěním střev ji samozřejmě likvidujeme. Proto jsem neustále nemocná (rýma, nachlazení apod.). Jím zdravě, beru poctivě vitaminy, probiotika, cvičím a chodím do sauny, ale stejně mi nic nepomáhá. Jedna z nejšílenějších věcí, co se týče zdraví a imunity, je točení análního sexu, protože nejdříve střeva vypláchnete vodou a pak do sebe nacpete Imudium, takže výsledek je ten, že ty dobré bakterie, které jsou ve střevech přirozeně, jsou najednou pryč, tři dny si nedojdete na záchod, jste nafouklé jak balon a bolí vás břicho. A teď si představte, že těch análních scén točíte několik týdně.

I klasický sex se točí tak, že se před natáčením udělá výplach speciálním roztokem. Takže veškeré dobré bakterie jsou pryč. Plus sex pokaždé s jiným partnerem vám mění pH, což může mít za následek záněty, kvasinky a jiné gynekologické problémy.

Další problém, který se objevuje v každé práci, je ten, že lidé chodí do práce nachlazení s rýmou, bolestí v krku, kašlem apod. A tady je ten kontakt dost fyzický. A to nemluvím jen o hercích a herečkách, ale i vizážistkách. Takže vás může vizážistka líčit a chrchlat na vás bacily. A jak jsme si řekli před chvilkou vaše imunita je na bodu mrazu, takže jste hned nemocné.

Další věc, která se může při natáčení stát, je ta, že vám natrhnou nebo odřou konečník, což opravdu hodně bolí. Jak můžete vidět, pohlavní nemoci nejsou jediné zdravotní úskalí této práce.

Teď přejdeme k lidské stránce. První věc, o které vám chci napsat, je (ne)spolehlivost lidí. Dost často se stává, že jsem připravená na práci a chybí herec. Není to z důvodu, že by se na to vykašlal, ale z důvodu, že přejíždí z jiné produkce. Já chápu, že si herci berou dvě práce denně, ale to čekání mě štve. Kdo nedojde vůbec na práci, jsou většinou herečky. A druhá věc je ta, jak se mi v poslední době snaží produkce neustále měnit termíny. Já se s nimi domluvím na termínu a nedovolila bych si na ten den brát jinou práci, i kdyby byla za lepší peníze. Tak proto nechápu, proč oni to také tak nemají. Občas se to stát může, ale v poslední době mi to dělá každá druhá produkce. Já se o sebe musím starat, některé termíny se musí domlouvat dopředu, jako například kadeřník, řasařka, nehtařka, atd…

Teď vám řeknu, co jsem dělala v týdnu. Zkraje týdne jsem byla opět nemocná. Po zlepšení jsem byla v divadle na představení Jistě, pane premiére, což se mi moc líbilo, a v pátek jsem se byla bavit v klubu.

A pokud na mě máte nějaké otázky, napište na redakce@extra.cz, ráda vám vše zodpovím. Páčko, vaše Florane Russell. Sledovat mě můžete na Instagramu a na Twitteru.

Související články

Další články