Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Lechtivý deník Florane Russell: Hledali u mě pohlavní choroby… Jak to dopadlo?

+ Dalších 7 fotografií
Erotika
Zdravím čtenáře eXtra! Jsem přes týden doma a pořád mám střevní problémy, které jsem si přivezla z Tenerife. Z tohoto důvodu jsem ráda, že jsem neměla práci, tak vám alespoň povím co dělám ve svém volném čase.

V pondělí se nic moc zajímavého nedělo. Byli jsme jen s autem na technické prohlídce. Prošlo jenom na měsíc a musíme naši káru dát do servisu.

V úterý jsem byla ve fitku a trenérka mě zase zlikvidovala.

Ve středu ráno jsem byla zase ve fitku a večer mě čekalo vystoupení striptérů a tanečníků ze Sixx Paxx. Po fitku jsem pospíchala domů, abych měla čas se připravit na večer. To jak jsem se na Sixx Paxx vymódila, uvidíte ve fotogalerii. Večer to byl super. Byla jsem tam s kolegyní a vystoupení bylo pecka. Moc jsem se bavila. Dokonce si mě jeden striptér vybral na pódium. S kolegyní jsme si daly skleničku vína a pak jsem jako hodná žena jela domů.

Ve čtvrtek jsem pro fanoušky nafotila pár fotek a na své fanouškovské stránky jsem natočila POV scénu (z pohledu herce).

V pátek jsem jela na testy pohlavních nemocí. Teď jsou platné pouze 14 dní. Díky bohu jsem zdravá. A pak jsem byla se svým psem na procházce, když bylo hezké počasí.

V sobotu jsem byla na oslavě narozenin kamaráda a tentokrát jsem snad neudělala ani žádnou ostudu. Opět jsem byla součástí vystoupení striptéra.

V neděli mi ani nebylo špatně. Nebojte příští týden už mám zase práci, tak tu bude opět pracovní deníček.

Máte nějaké dotazy? Napište na redakce@extra.cz, ráda vám vše zodpovím. Páčko, vaše Florane Russell. Sledovat mě můžete na Instagramu a na Twitteru.

Mohlo by vás zajímat

Další články