Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lechtivý deník Florane Russell: Co všechno s sebou vozím na natáčení?

Zdroj: Archiv
+ Dalších 10 fotografií
Erotika
Exkluzivně vám přinášíme další pracovní týden Florane Russell. Tentokrát byl opravdu nabitý a o práci nebyla nouze.

PONDĚLÍ

Pondělí byl pro mě dlouhý den. Točila se scéna – čtyři holky na jednoho muže a lesbo. Oboje bylo na virtuální realitu, což je opravdu práce. Herečka se musí soustředit na spoustu věcí. Například na to, aby se dívala přesně mezi čočky obou kamer, nesmí moc zvedat hlavu, aby jí nebyly vidět nosní dírky, musí se držet v určitém prostoru, nesmí dělat prudké pohyby před kamerou, dodržovat určitou vzdálenost hlavy od kamery a je mnoho dalšího, na co si dát pozor. Točili jsme ve velkém, krásném apartmánu s výhledem na Palackého náměstí. Měl dvě patra: nahoře byly tři ložnice a dvě koupelny a terasa. Dole byla velká kuchyň, obývací prostor s klavírem a ještě další dvě ložnice a každá měla svou sprchu. Když jsem tam přišla, hned jsme se dali na make-up a vlasy. Make-up a vlasy se mi opět líbily, můžete to posoudit sami v galerii. Snědla jsem svačinu, co jsem si přinesla, dala si sprchu a čekala, až budou všechny holky připravené. Produkce nám vysvětlila, co se od nás očekává, jaký bude příběh, a vybrali nám oblečení. Dnes jsme vybrali bílý sexy top, černou minisukni a černobílé boty na podpatku. S holkama jsme nafotily fotky a pak se šla natáčet „omáčka“. Poté se šlo na věc. První poloha byla na misionáře. Všechny jsme se na herci postupně vystřídaly. Opravil se make-up, předělaly vlasy a pokračovali jsme. Herec ležel a každá holka byla chvíli nahoře, zepředu, zezadu nebo z boku. Takhle se natáčelo asi dalších 15–20 minut i s vyvrcholením na prsa jedné z nás. Tím to pro herce skončilo, mohl si jít dat sprchu a jít domů. My jsme si daly sprchu, najedly jsme se, předělal se make-up a vlasy, vybralo se nové oblečení a kolem 17. hodiny se šlo opět na focení a poté natáčení. Byly jsme dvě a dvě, ale vše se odehrávalo na jedné posteli. Okolo 19. hodiny byl konec. Sprcha a hurá domů. Doma jsem byla ve 20. Najedla jsem se, připravila tašku na druhý den, šla s pejskem a okolo desáté jsem usnula.

ÚTERÝ

V úterý jsem vstávala v 6:45, protože jsem šla ráno do fitka. I když je moc práce, my herečky se musíme udržovat. Po fitku jsem jela na lokaci na Václavském náměstí. Točila jsem totiž pro Legal porno, a kdo mě sleduje, tak ví, že když se tam točí, tak jsem tam 3–4 do měsíce. Dorazila jsem tam v 10 hodin, dala jsem si sprchu a udělala veškerou potřebnou hygienu před touto scénou. Udělal se krásný make-up a vlasy. Na toto natáčení si nemusím brát ani oblečení, protože zde mají obrovskou šatnu. Dnes jsme vybrali žluté tílko, které mi zvýraznilo prsa, a černé kraťasy, černé sandálky na podpatku a výrazný náramek a náhrdelník. Měla jsem chvíli čas, tak jsem si udělala promo materiál pro své fanoušky. Když přišel kameraman a fotograf, udělali jsme mé sólo fotky a sólo video s černým análním kolíkem. Poté jsme čekali na herce, Když se tam objevil první, tak jsem mu pomáhala připravit se na práci… snad mě chápete, co tím myslím :-) Když tam byli všichni tři, tak se fotily fotky a vymýšlely polohy, i když ono se jich moc na double anál vymyslet nedá. Natáčení trvá vždy okolo jedné hodiny. Po natáčení jsem si dala sprchu a jela domů. Skončili jsme brzy, tak jsem si udělala relaxační odpoledne. Došla si na manikúru, pedikúru a do solária. Domů jsem přišla okolo 17. hodiny. Uvařila jsem večeři a jídlo na druhý den. Připravila si tašku s oblečením na další den a šla spát.

STŘEDA

Dnes jsem dorazila na lokaci přesně v 9:00. Byla to produkce, pro kterou jsem točila už poněkolikáté a vždy s nimi ráda pracuji. Dnes bylo na programu natáčení double penetrace. Začalo se opět mými sólo fotkami a krátkým sólo videem s masážní hlavicí, což se mi moc líbilo. Příběh byl takový, že můj přítel s kolegou pracovali v obýváku a já za nimi přišla… pak si dovedete představit, jak to skončilo. Díky tomu, že kluci mají hodně zkušeností, se to nemuselo pořád stopovat. Konec byl okolo 17. hodiny.

ČTVRTEK

Měla jsem konečně zasloužené volno, tak jsem se šla kouknout do Metropole Zličín, jestli tam nebudou mít něco hezkého, co by mi udělalo radost. A měli. Koupila jsem si tři sety spodního prádla. Toho nemám nikdy dost.

PÁTEK

Probudila jsem se kolem 5. ráno a cítila jsem se jak hadrová panenka. Bolely mě svaly a klouby. Odpískala jsem fitko a šla ještě spát. V půl 9. jsem vstala, najedla se, došla s pejskem, vzala si léky, abych ten den zvládla, a běžela do práce. Scéna vypadala takto – začátek byl ve strip klubu, kde jsem dělala striptýz čtyřem klukům, který se zvrhl v orální sex a sex jako takový. Pak jsme přešli do apartmánu, kde se vše odehrávalo v posteli. Točili jsme double pussy. Výsledek vypadal skvěle a konečně jsem mohla jet domů do postele. Sobotu jsem celou proležela a teď v neděli vám toto píši také z postele.

Páčko, vaše Florane Russell. Sledovat mě můžete na Instagramu a nebo na Twitteru

LECHTIVÉ FOTKY Z TOHOTO PRACOVNÍHO TÝDNE NAJDETE V GALERII

Související články

Další články