Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Laura z Románu pro ženy se změnila k nepoznání: Z krásné brunetky se stala žena s POSTAVOU ANOREKTIČKY!

+ Další 2 fotografie
proměna
Zuzana Kanócz se právě rolí v Románu pro ženy proslavila a vryla do paměti českých diváků. Od premiéry filmu uběhlo čtrnáct let a půvabná redaktorka Laura se hodně změnila. Je hubená jako lunt. Má snad problémy s anorexií?

Určitě si všichni pamatujeme na kultovní českou komedii Román pro ženy. Tam si hlavní roli zahrála Zuzana Kanócz (39), která ztvárnila mladou redaktorku Lauru. Pointou snímku bylo, že se jí podařilo sbalit stejného muže, se kterým v minulosti chodila i její seriálová matka, a to legendárního sukničkáře Pažouta.

Jak se ale Zuzana za ty roky změnila? Pořád je to velmi sympatická žena, ovšem velkou revoluci zaznamenala její postava. Zhubla skutečně hodně a zbyly z ní jen kost a kůže. Až to vypadá, že má náběh na anorexii.

Slovenská herečka je přitom trojnásobnou matkou, tudíž by to mělo být na její postavě nějak vidět. Opak je ale pravdou, společně se svým mužem preferují zdravý životní styl. Zuzana má také jiný účes, kratší vlasy, ovšem to bude brzy minulostí. Sama by se totiž ráda vrátila k dlouhým vlasům, což pozitivně kvituje i její přítel…

Mohlo by vás zajímat

Další články