Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Láskou bych tě snědla! Řekla si matka a začala pojídat své narozené dítě

Láskou bych tě snědla! Řekla si matka a začala pojídat své narozené dítě
Zdroj: facebook.com
Předchozí Další

Matka se po porodu pokusila sníst své dítě. A byla opravdu hodně odhodlaná!

Šílený případ se odehrál v Číně. Podle deníku Mirror vyhodila čtyřiadvacetiletou těhotnou ženu Li Zhenghua její tchyně na ulici po tom, co se u ní začalo objevovat velmi zvláštní chování způsobené dosud neurčenými psychickými problémy. Li přežila na ulici několik týdnů v nejvyšším stádiu těhotenství.

O těchto faktech neměl zdravotnický personál ani tušení, když Li přijímal do nemocnice jako bezdomovkyni, která potřebuje lékařskou pomoc. Žena v nemocnici porodila, a přestože se úřady pokusily kontaktovat její rodinu, nikdo nereagoval.

Prvorodička byla i s miminkem umístěna na oddělení, kde se tři dny chovala naprosto bezproblémově. Potom se ale stalo něco naprosto neočekávaného.

Liu Tianlun, jedna ze sester, vešla do pokoje a našla tam Li, která měla ruku dítěte v puse, měla pevně sevřené zuby a pokoušela se mu ukousnout ruku. Sestra okamžitě vyhlásila poplach a snažila se dítě matce odebrat, ta ho ale odmítala pustit.

Žena měla čelisti stisknuté tak pevně, že musel přivolaný lékař použít nářadí, aby jí ruku dítěte vypáčil z pusy, protože nebyl čas čekat, než zaberou sedativa, která ženě okamžitě podal nitrožilně.

Doktorům se podařilo vložit do pusy nějaký předmět a páčit jí silou pusu. Žena nakonec musela dítě pustit.

Mluvčí čínské nemocnice ve městě Shenzhen, kde se hrůzný případ odehrál, řekl: "Bylo to opravdu šokující, ruka novorozence byla vážně poškozena. Dítě má těžké podlitiny a krvácení v důsledku kousnutí."

V současnou chvíli se lékaři pokouší zjistit, co ženu k takovému činu přimělo, a především se řeší, zda by jí mělo být dítě odebráno, či nikoliv.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy