Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Láska umí být slepá, blbá a zvrácená. Matka dvou malých dětí si vzala odsouzeného pedofila!

Zdroj: facebook.com
Láska je slepá a nezná hranice. Když se zamilujete třeba do vraha, tak prostě za ním chodíte do vězení, pečete mu lívance a čekáte, že až si odsedí svých 20 let, bude všechno hrozně fajn. Jenže zamilovat se do pedofila, vzít si ho za muže a každý večer se obávat, zda bude s vámi v ložnici, nebo zajde do dětského pokojíku? Sorry, ale to je vážně psycho.

Britská média přinesla příběh ženy z Devonu, která se zamilovala do pedofila a vzala si ho za muže Britští novináři fotku oné nešťastnice neukázali a je to dobře. Čekal by ji buď výsměch, nebo lynč.

Rozvedená paní a matka dvou malých dcer se zamilovala do muže, který si odseděl trest za několik sexuálních zločinů na malých dětěch Mimo jiné téměř znásilnil třináctiletou dívku.

Speciální komise v Devonu ale ženě povolila, aby si pedofila vzala za manžela Matka se zaručila, že své děti dokáže ochránit.

Tvrdí, že spí v noci blíže k dětskému pokojíčku, a kdyby její miláček chtěl jít za jejími dcerami, že by ji musel přelézt a že ji to určitě vzbudí.

Děvčátka na noc zamyká a v pokojíčku jim nechává vysílačku. Prý se nemůže nic stát.

Navíc do pokojíku umístila kameru, aby viděla, co se tam v noci děje Když její děti chtějí jít v noci na záchod, musí na matku zazvonit.

Biologický otec nechápe, jak mohla speciální komise sňatek odsouhlasit.

"Celé to rozhodnutí je hnus. Kde jsou moje dcery, když se třeba jejich máma koupe nebo sedí na záchodě? Jak vůbec někdo může tvrdit, že je to bezpečné," zuří muž, který prožil s podivnou ženou 24 let.

Proti manželství jsou i babičky a další příbuzenstvo. "Až přijde k holkám kámoška a bude chtít třeba přespat, to jí jako řeknou, s kým tam bude? To je šílené," ptá se biologický otec.

Nicméně komise nevypadá, že by své rozhodnutí měla přehodnotit. Láska je silná A ta zvrácená a úchylná snad ještě silnější.

Související články

Další články