Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Láska podle elementů: Jaký živel se k vám nejvíce hodí – oheň, země, vzduch nebo voda?

Láska podle elementů: Jaký živel se k vám nejvíce hodí – oheň, země, vzduch nebo voda?
Zdroj: Profimedia.cz

Dozvěděli jste se již od nás, že 12 znamení zvěrokruhu rozdělujeme na základě čtyř živlů na znamení ohnivá, zemská, vzdušná a vodní.

Dneska se zaměříme na to, jak mezi jednotlivými elementy fungují partnerské vztahy

Ohnivá znamení: Beran, Lev, Střelec

Zemská znamení: Býk, Panna, Kozoroh

Vzdušná znamení: Blíženci, Váhy, Vodnář

Vodní znamení: Rak, Štír, Ryby

Oheň + oheň

Když se potkají oheň s ohněm, začnou hned přeskakovat jiskry. Časem mohou vznikat stále větší plameny, z nichž vzplane požár, který všechno zničí. Nuda tomuto páru nehrozí, hádky střídá vášnivé usmiřování. Je důležité, aby se tito dva sebestřední jedinci naučili krotit svůj temperament.

Oheň + země

Země dokáže usměrňovat vznětlivou povahu ohně, naopak oheň dodává potřebnou dávku vzrušení do každodenního poklidného života země. Zemské znamení je tomu ohnivému oporou, přináší do vztahu potřebnou stabilitu. Může se však stát, že po nějaké době se začne oheň se zemí nudit.

Oheň + vzduch

Vzduch rozdmýchává oheň, který pak hoří ještě větším plamenem, čímž stimuluje buď nadšení, anebo přináší vztek. Dominance ohně ubírá vzduchu na volnosti, člověk mívá pocit, že nemůže dýchat, příliš vzduchu zase dokáže oheň uhasit. O různá dobrodružství mít tahle dvojka nouzi nebude.

Oheň + voda

Dva protiklady, co se přitahují, to je vztah ohně a vody. Velký oheň je schopen obrovským žárem malé množství vody vysušit, zatímco hodně vody uhasí každý oheň Oba k sobě cítí respekt, uvědomují si, že dokážou jeden druhého zničit. Najdou-li rovnováhu, mohou se výborně doplňovat.

Země + země

Partnerství země se zemí je postaveno na pevných základech. Sem tam se může vyskytnout nějaká ta hádka, ale jinak by ve vztahu mohla hrozit nuda. Ti dva jsou si oporou, problémy mohou nastat v případě, že oba mají pesimistickou povahu, to by se mohli vzájemně stahovat ke dnu.

Země + vzduch

Země přináší do soužití stabilitu a praktičnost, vzduch zase dodává zábavu a rozmanitost. Země obsahuje vzduch a potřebuje ho, kdežto vzduch v sobě zemi neukrývá, dokonce pro něj není ani nezbytná. Společný život těch dvou je možný, když poskytne země vzduchu dostatek svobody.

Země + voda

Setkají-li se země s vodou, dojde k nádhernému spojení bytostí, které se navzájem podporují a tvoří spolu skvělý tým. Voda zavlažuje zemi a země na oplátku dává vodě směr a formu. Bez vody by byla země suchá a neužitečná, ovšem příliš mnoho vody dokáže zemi proměnit v bahno.

Vzduch + vzduch

Soužití vzdušných znamení bývá bezstarostné až nestálé, tahle dvojice si neklade takřka žádná omezení. Partneři spolu mohou hodiny mluvit, létat s hlavou v oblacích, k činům ale nedojde. Vzduch postupně zatuchne, pokud v něm neprofukuje aspoň slabý vánek a nedochází ke změnám.

Vzduch + voda

Voda ráda nechává věci jen tak plynout, vzduch bude chtít cítit pohyb a změnu Vzduch jako vítr proniká do vody, kterou umí rozbouřit, čemuž se voda nedokáže bránit. Leč voda potřebuje kyslík, jenž získává právě ze vzduchu. Ti dva by si měli uvědomit, kolik si toho mohou vzájemně dát.

Voda + voda

Jestliže na sebe narazí voda s vodou, nejsou mezi nimi žádné překážky. Jsou-li ti dva na totožné vlně, oboustranně se inspirují. Avšak v opačné situaci může voda téci do stojaté zátoky, odkud už není úniku. Voda sice hasí žízeň, ale když se vymyká z rukou, dokáže způsobit ničivé záplavy.

Na denní osobní a erotické horoskopy pro všechna astrologická znamení se mrkněte sem

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy