Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Láska jako z filmu: Narodili se ve stejný den ve stejné porodnici, teď spolu slaví zlatou svatbu

Stuart a Marlene Hinchliffeovi nedávno oslavili padesáté výročí sňatku.
Zdroj: dailymail.co.uk

Stuart a Marlene Hinchliffeovi nedávno oslavili padesáté výročí sňatku, tedy takzvanou zlatou svatbu. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního, kdyby se ovšem oba nenarodili ve stejný den ve stejné porodnici!

Stuart se Marlene začal dvořit poté, co si jí všiml během čekání na školní autobus. „Tenkrát nám bylo 14 let a ještě jsme nevěděli, že jsme se mohli setkat už jako miminka. Měl jsem tvrdou konkurenci ve dvou svých přátelích, ale nakonec jsem Marlene získal já,“ vzpomíná dvaasedmdesátiletý Stuart.

Rok nato se sice rozešli, ale když Stuart později zjistil, že Marlene pracuje v blízkém obchodu s obuví, rozhodl se, že zkusí své štěstí znovu. „Plácnul jsem ji po zadku, pozval ji na rande – a zbytek je historie!“ říká s úsměvem Stuart. O sedm let později se zamilovaný pár vzal.

Ve stejné době Stuart a Marlene zjistili, že přišli na svět v přibližně stejnou dobu. „Naše matky se sice vzájemně neznaly, ale nic bychom za to nedali, že rodily jen kousek od sebe,“ tvrdí Marlene.

Manželé Hinchliffeovi dnes mají dvě děti a čtyři vnoučata. A jaký je jejich recept na dlouhé a spokojené manželství? „Shodujeme se na tom, že důležitý je především smysl pro humor a trpělivost. Rovněž je zapotřebí zbytečně nezveličovat problémy,“ prohlásila Marlene.

Související články

Další články