Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Langmajer už se nestydí za vztah s Gondíkovou, ve Varech vyhráli na dostizích velkou sumu peněz!

Langmajer dorazil po boku Gondíkové do Varů.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie

Ještě donedávna se herec Jiří Langmajer (48) v přítomnosti novinářů choval jako vyhladovělý pitbull a položit mu pár otázek bylo téměř nemožné. Doby, kdy Langoš začal skákat dva metry, jakmile na něj v přítomnosti Adély Gondíkové (40) namířily blesky fotoaparátů, jsou pryč a herec se teď chová jako beránek.

Možná si Langmajer uvědomil, jak výhodné je být s novináři zadobře, v poslední době (asi po vzoru Marka Vašuta) svou tvář propůjčil několika firmám a jejich zástupci mu zřejmě pohrozili, že se buď srovná, nebo auto/zájezdy/trička nebudou.

Na festival do Karlových Varů dorazil zarostlý herec s Adélou Gondíkovou a oba si hned zašli na koníčky. Na festivalovém poháru Josefa Váni si dobře vsadili a odnesli si sumu 50 000 Kč, což se počítá. „Roztočíme to večer na kolonádě,“ řekl Langmajer a nasedl se svou partnerkou do pořádně obrandovaného kabrioletu.

Související články

Další články