Daniel Landa (45) alias Žito, zpěvák s mimořádným přesahem ke komponování, rallye, boxu, runám a nápravě společnosti, myslí vážně svých sedm avizovaných kejklí a v rámci galavečera thajského boxu Gibu Fight Night se 12. června v pražské Tipsport Aréně postaví jednomu ze zahraničních bojovníků.

Podle tiskové zprávy půjde o realizaci jedné z plánovaných kejklí v rámci projektu Žito Mystery Show, což zní tak mysteriózně, že nepochybujeme o tom, že se budou dít věci, stejně jako když naposledy, po odpovídajícím mentálním tréninku plaval s věrnou souputnicí, zpěvačkou Olgou Lounovou se žraloky.

Landa se objeví v ringu po boku thaiboxerské extratřídy v čele se svým kamarádem Ondřejem „Spejblem“ Hutníkem, ale taškařice to nebude. Jeho zahraniční soupeř určitě na zpěvákovi nevyrůstal a Žita tak jistě čeká perný večer. Ale tak zase soupeř má svaly a Landa čáry, že ano.

Jen Landa doboxuje, vrhne se do dalších kejklí, které se týkají snad všech lidských činností (vyjma neurochirurgie) a které budeme se zatajeným dechem a při studiu run pozorně sledovat.