Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Lákavá nabídka: Kdo otěhotní s fotbalistou, bude mít miliony a burgery zdarma

Rusové a jejich fanoušci.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Je to reklamní akce, o které mluví celý svět. Moskevská odbočka amerického fastfoodu Burger King nabídla lákavou odměnu těm Ruskám, které během fotbalového šampionátu otěhotní s fotbalistou.

O této reklamní kampani se mluví snad všude, takže se asi povedla. Moskevská odbočka amerického fastfoodu Burger King nabídla tři miliony rublů (asi milion korun) těm ženám, které během MS ve fotbale otěhotní s fotbalistou. Součástí odměny jsou také volné burgery do konce života. A to se už vyplatí.

„Ženy, které získají ty nejlepší fotbalové geny, je budou moci předat příštím generacím ruského fotbalu,“ zněl reklamní slogan. Nemusíme dodávat, že feministky z celého světa se při této reklamní akci začaly klepat vzteky. Burger King musel reklamu nakonec stáhnout.

Rusky ale jinak bez skrupulí přiznávají, že na fotbale je nejvíce baví fotbalisté a možnost seznámit se a vdát se. Takže fotbalový sex asi pokvete i bez vyhlídky na hambáče zdarma.

Mohlo by vás zajímat

Další články