Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Lady Gaga šokuje fanoušky! Její vyhublé tělo vyvolává vlnu kritiky i strachu

+ Dalších 17 fotografií
Zpěvačka Lady Gaga (32) byla vždy ženská krev a mléko a fanoušci ji milovali! Teď se ale karta obrátila a zpěvačka rapidně zhubla, na jedné fotografii bylo její stehno k nerozeznání s paží! Gaga kolem sebe rozpoutala vlnu spekulací, ale i strach o mentální anorexii.

Zpěvačka Lady Gaga (32) září již několik let a do povědomí lidí se dostala nejen díky fenomenálnímu hlasu, ale i šílené módě, kterou zpěvačka ráda nosí jak na společenské akce, tak i v běžném životě. Dokonale upravená Gaga měla vždy i nádhernou ženskou postavu, ovšem teď je všemu konec!

Objevila se totiž na koncertě slavného Tonyho Bennetta, se kterým vystoupila na pódiu a odzpívala píseň. I když její róba, vlasy i make-up byly dokonalé, její vzhled vyvolal vlnu otázek. Přítomným divákům, ale i fanouškům na Instagramu, přišla Gaga nezvykle hubená.

„Kam se poděla ta nádherná zdravá žena?“ ptala se jedna z fanynek na Instagramu. „Lady Gago, tvé nohy jsou extrémně vyhublé, my fanoušci máme strach o tvé zdraví a doufáme, že tvůj boj s anorexií dopadne dobře,“ napsala jistá Amanda pod fotografii na Instagramu.

Opravdu je zpěvačka nemocná a lidé mají strach oprávněně? Nebo jde o pouhé spekulace? Podívejte se do galerie a posuďte sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články