Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Ládujete se často kuřecím masem? Tak bacha, ať vám nenaroste tahle hormonální paráda

Plochodrážnice to můžou brát jako tip na zvětšení prsou.
Šestadvacetiletý student zůstal v šoku, když mu z ničeho nic začala růst prsa. Úplně bezradný šel k doktorovi, který mu okamžitě nakázal změnit skladbu jídelníčku. Za vším totiž stálo kuřecí maso!

Studentovi z Číny, který si říká Mr. Li, začala zničehonic růst prsa. Když už měl solidní jedničky a náběh na dvojky, ve vší trapnosti zašel k doktorovi. Důvod transformace? Kuřecí maso, řekl mu lékař! Li chodil téměř denně do fastfoodu na svoje oblíbené smažené kuřecí kousky, které mu doktor okamžitě zakázal, píše The Sun.

Mladíkovi totiž sice horem dolem cpali, že kuřecí maso je zdravé, ale už mu nikdo neřekl, že je to hormonální nálož. Do krmení kuřat se v některých zemích přidává hormon estrogen, a to proto, aby kuřata dřív narostla. Právě ten způsobuje hormonální změny, jako je vznik prsou.

Estrogeny jsou skupinou steroidů. Představují i ženské pohlavní hormony, které jsou v minimální míře i v těle mužů. Jsou součástí hormonální antikoncepce nebo přípravků, které se podávají transsexuálům při změně pohlaví, tedy když se chtějí stát ženou.

Mohlo by vás zajímat

Další články