Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Laďka Něrgešová je po dlouhé době jako proutek: Má dole 30 kilo! Jak to dokázala?

To je panečku rozdíl!
Zdroj:
+ Další fotografie
Moderátorka Laďka Něrgešová (41) je krásná žena a na první pohled byste rozhodně nepoznali, že je mámou dvou dětí. Bývaly ale doby, kdy tomu bylo naopak. Za poslední rok totiž Laďka zhubla téměř 30 kilo a postavičku má teď jako lusk.

Známá moderátorka Laďka Něrgešová by mohla být z fleku modelkou. Během posledního roku tvrdě zamakala na své postavě a výsledek v podobě twiggy fasády se dostavil. Sama říká, že hubnutí po čtyřicítce není žádná lambáda. „Po čtyřicítce je to ještě trochu složitější, to můžu potvrdit. A zvlášť, když třeba ještě po čtyřicítce rodíš a přibereš zase těch třicet kilo, i když si řekneš, že ne. A najednou je ti 42, a pak to jde blbě,“ řekla Laďka pro portál Super.cz.

Za Laďčiným hubnutím je opravdu spousta tvrdé práce, ale i péče o dvě děti. Vzhledem k tomu, že má moderátorka kromě devítiletého syna Adama ještě malou dcerku Medu, celý den nemá čas se zastavit. Za vzhled sexice tedy vděčí i svým ratolestem.

„Kolik kilo jsem zhubla, to nepočítám. Ale počítala jsem, kolik jsem přibrala. S Adamem to bylo dvaatřicet a s Medou dvacet osm, mívala jsem opravdu hodně vysokou těhotenskou váhu. Nyní bych v klidu oblékla svoje svatební šaty,“ prozradila Laďka.

My jen gratulujeme a doufáme, že si svou váhu udrží. Je totiž fakt kočka.

Související články

Další články