Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Kuřáci, šli byste do toho? Takhle vypadá drastická metoda, která vám pomůže zbavit se smradlavého zlozvyku!

Zamkněte si hlavu do klece.
Zdroj: archiv

Chcete přestat kouřit, ale odpolední kafe vás nutí páčit zámek od kuřácké kápézetky, kde se smutně krčí dvě poslední seschlé kamelky? Tak přesně pro vás je tu vychytávka jistého pána jménem Ibrahim Yücel z Turecka, který na cigarety vyzrál jednou provždy.

Ovšem za cenu toho, že vypadá jak Hellboy.

Ibrahimův otec zemřel na rakovinu plic a sám Ibrahim, těžký kuřák, si už začínal uvědomovat, že jeho vášeň pro tabák nejenže obtěžuje jeho rodinu, ale mohla by se mu stát osudnou. Ovšem konec s kouřením na první dobrou nezabíralo, až musel přistoupit k radikálnímu kro­ku.

Každé ráno si nasazuje na hlavu speciální helmu, kterou si sám vyrobil a jež mu zabraňuje dostat se jakkoliv k cigaretě. Sundává ji jen na spaní a ráno před odchodem do práce si zamyká hlavu, klíče odevzdává manželce nebo dětem, aby náhodou nebyl v pokušení.

Co na tom, že ho lidé z okolí považují za podivína a děti z ulice před ním utíkají. Podle Ibrahima funguje tahle podivná helma na sto procent. Moc mu ale nevěříme. Že si dokáže prostrčit skrz dráty brčko a naplnit tak kvótu denní potřeby tekutin, to bereme.

Ale jak ten člověk jí? A nestihne během večeře vypráskat na tajňačku půlku krabičky?

Související články

Další články