Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Kuchařová a BrzoManžel Gregor jsou pro smích: Dělají si z nich srandu i číšníci!

Takhle to vypadalo před dveřmi kláštera! Ondra si hraje na
hollywoodského her­ce!
+ Dalších 23 fotografií
Takové manévry tu nebyly od pohřbu Ivety Bartošové! Táňa Kuchařová a BrzoManžel Gregor mají svatbu ve Strahovském klášteře. Včera měli nácvik a dneska jedou naostro. Se vším dělají drahoty a nechávají dokonce čekat i svou rodinu! Situace před klášterem už připadá srandovní i číšníkům z cateringu.

Už od rána to před pražským Strahovským klášterem žije. Na místo se postupně začali sjíždět novináři i hosté. Původně měla mít Kuchařová (28) svatbu na venkově, ale tahle informace se před několika týdny provalila, a tak je možné, že muselo dojít na plán B.

Obřad se nakonec koná v hlavním městě a za jeho organizaci by se nemusely stydět ani hollywoodské hvězdy! Na místě stáli zhruba hodinu příbuzní a rodina. Před branami na ně čekal přípitek, aby se před příjezdem Táni v Mercedesu s poznávačkou VIP 0007 nenudili. Pak ochranka nechala vyklidit cestu a nevěsta přijela až k vratům kláštera. Zde, chráněna černými deštníky, procupitala z auta do síně.

Byly vidět jenom bílé chuchvalce šatů a situace vypadala komicky. Společenský novinář David Zápal celé trapné počínání dokonce přirovnal k návštěvě čínského prezidenta a gesta označil za teatrální. A takhle veselku nehodnotí jenom odborník za společenské události. Pro smích je Táňa a BrzoManžel i personálu.

„No jo, je to velký ty jo. Tánička, no. Víš co,“ smějí se číšníci takovému cirkusu.

SVATBU SLEDUJEME MINUTU PO MINUTĚ ZDE!

Mohlo by vás zajímat

Další články