Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Která slavná zpěvačka má v podpaží tahle kožená křidélka?

Komu asi patří tohle tučné křídlo?
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Někdy není zárukou vhodného oblečení ani drahá róba. Pokud už máte svůj věk a nemůžete si dovolit odhalovat některé partie, měla byste to mít na paměti. Zajímá vás, která slavná zpěvačka neohlídala svou ochablou kůži a vystavila tak tučná křidélka v podpaží?

Drahé šperky, výrazné šaty, luxusní boty. Ani tyhle věci nemusí být zárukou toho, že budete za hvězdu večera. Pokud se neumíte obléct vzhledem ke svému věku, nepomůže vám vůbec nic. Pokud vám už není zrovna dvacet, je jasné, že si budete muset určité partie střežit jako oko v hlavě. Na toto základní pravidlo ovšem zapomněla jedna z nejznámějších zpěvaček. Víte, kdo na jedné Londýnské party ukázal křidélka v podpaží?

Pokud jste tipovali zpěvačku Mariah Carey, měli jste pravdu. Tato slavná kráska vyrazila na party do klubu Nylon nightclub v Londýně a se svou róbou to zrovna dvakrát nevychytala. Z podpaží se jí valily křidélka tuku, což moc decentně nepůsobilo. Kdyby zvolila Mariah radši šaty s rukávy, udělala by líp.

Související články

Další články