Se šváby a jinou havětí se bude potýkat chudák Vendula Pizingerová. „Dostala jsem svou první hádanku v životě. Musela jsem si to nechat zopakovat několikrát. Nejhorší bylo, že ti švábi, co na mě padali, strašně smrděli a padali mi za podprsenku, takže jsem je měla všude možně," popisuje Vendula, která chtěla pomoct nadaci Kapka naděje.

„Ani na chvíli mě ale nenapadlo, že bych to vzdala. Když disciplína začala, lítalo tam milion much, pak přišli švábi, had,“ vzpomíná. Nakonec si pár „kámošů“ odnesla ven v podprsence, kde se je snažila za pomoci pánů vyklepat. A to už málem dostala záchvat paniky. Není se čemu divit!

David Kraus ale viděl celé počínání z té světlejší stránky. Mohl se totiž projevit jako hrdina a gentleman. „Těšil jsem se na zvířátka, miluju je, vyplnil jsem to i v dotazníku. Nakonec jsem je neměl, to výborně zvládla Vendula, té jsem pak ještě vylovil jednoho švába z podprdy, ale bylo to těžký," říká.

A bude se opět na co těšit. Vendula totiž nebude zdaleka jediná, kdo pobaví diváky. "Úplně nejhezčí bylo, když Jakub Kohák dostal disciplínu, kde měl nabírat kávu a točila se pod ním taková točna. Já jsem vůbec nevěděla, že Jakub potřebuje furt s sebou svačiny. Takže on si vzal do trenek na svačinu banán a ten banán mu na té točně vypadnul a on po tom banánu uklouznul, takže to byla opravdu groteska à la Charlie Chaplin.“

A chcete znát tajemství Pevnosti Boyard, o kterých jste neměli ani tušení? Klikněte ZDE!